Участь у семінарі

Дата: 24.11.2021 11:32

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, в онлайн - форматі відбувся семінар , який проводили структурні підрозділи Донецької облдержадміністрації з метою поліпшення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, допомоги у пошуку, напрацюванні та визначенню підходів до сталого розвитку територіальних громад. На семінарі обговоренні питання про порядок укладання публічних договорів на надання житлово-комунальних послуг, особливості законодавчих змін у сфері надання послуг з поводження з побутовими відходами, питання роботи з дозвільною документацією, створення комплексного плану протсорового розвитку території громади та створення інклюзивного життєвого середовища. У семінарі взяли участь перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ, керуючий справами селищної ради Ірина ПЛАВСЬКА, начальник соціального відділу Тетяна БЕЛІНСЬКА.