«МИ ОДНА ГРОМАДА І МИ РАЗОМ!» - саме під таким гаслом депутати селищної ради Тетяна МІНАЄВА, директорка ТОВ «Нова Нива» та Руслан МАЗУРЕНКО, директор «ДП Ілліч Агро-Донбас», вийшли з ініціативою в усіх закладах освіти громади, провести святково-розважальні заходи з нагоди Дня Святого Миколая. Адже діти по-особливому відчувають казкову атмосферу, а ми, дорослі, повинні її створювати, тим паче, що дитячі враження залишаються з людиною протягом всього життя. Селищний голова Василь МІТЬКО підтримав гарну пропозицію, за рахунок коштів місцевого бюджету ( а це кошти платників податків, тобто кожний дорослий долучився до створення казкового настрою нашим дітям) були придбані солодкі подарунки вихованцям дошкільних закладів освіти та учням 1-4 класів усієї громади. А наші талановиті та креативні: Василь ЛОЗИНСЬКИЙ (директор Нікольського селищного будинку культури), Сергій ЛІПОВИЧ (директор Будинку дитячої творчості), Катерина БУДОВСЬКА (молодший науковий співробітник Нікольського краєзнавчого музею) зі своєю командою втілили гарну ідею в життя. В період з 14 грудня по 17 грудня було проведено вісімнадцять святково-розважальних заходів з подарунками для наймолодших громадян нашої громади. Щиро вдячні депутатам за ініціативу та підтримку щодо виділення коштів для придбання солодощів, платникам податків – за можливість радувати дітей, працівникам культурної галузі – за креативність, мобільність та щирі дитячі посмішки.