У Нікольській громаді відкрили головну новорічну ялинку

Дата: 29.12.2021 08:45

Засяяла вогнями новорічна ялинка Нікольської громади.
Уже стало доброю традицією проводжати старий і зустрічати Новий рік на площі, у колі друзів і знайомих.
На площі біля селищного будинку культури зібрались дорослі та діти селища Нікольське та старостатів селищної ради.
Привітали жителів громади Дід Мороз, Снігуронька та Святий Миколай.
Зі словами привітань звернувся до всіх селищний голова Василь МІТЬКО, побажав щоб Новий рік неодмінно приніс з собою душевне тепло і гармонію в кожну сім’ю, удачу – щоб щастило весь рік, величезний згорток подарунків і здійснення новорічних побажань.
Атмосферу свята надавав Дід Мороз, який дарував подарунки та водив хоровод разом із дітьми та дорослими. Всіх бажаючих пригошали кавою, чаєм та глінтвейном.
Усі щиро раділи, аплодували і веселилися. У святковій програмі виступили солісти народної студії “Легенда”, після виступів розпочалась святкова дискотека.
З прийдешніми новорічними святами, з новими посмішками, з новими успіхами, з новими мріями!