Увага! Оновлюємо склад Молодіжної ради!
Хочеш впливали на прийняття рішень у громаді? Прагнеш реалізувати свої ідеї, проєкти для розвитку молодіжної політики? Проживаєш, вчишся чи працюєш на території Нікольської громади? І тобі від 16 до 35 років? Тоді приєднуйся до нашої команди!
Нікольська Молодіжна рада є постійно діючим, представницьким, молодіжним консультативно-дорадчим органом при Нікольській селищній раді, покликаним забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань щодо реалізації молодіжної політики в громаді та забезпечувати участь молоді в прийнятті рішень в усіх сферах життя суспільства.
Активна молодь може взяти участь в роботі комітетів з різними напрямками роботи, отримати можливість розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою.
Якщо ти – активний, цілеспрямований, наполегливий, у тебе креативне мислення, творчий підхід до роботи та є бажання втілити свої задуми в життя, тоді приєднуйся до нашої команди!
Зацікавили? Бажаєш дізнатись більше інформації? Тоді заповнюй гугл-форму до 10.01.2022р.!
Все тільки починається!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/0e1781359f6f51c5ea8e57a23528fd24.jpg)