Увага!

Дата: 06.01.2022 14:22

Найкращі ініціативи та успішні кейси, реалізовані в громадах на території України, шукають у Міністерстві соціальної політики. З 10 грудня до 8 лютого оголошено  конкурс на кращий соціальний проект / ініціативу у межах виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
За результатами конкурсу, визначать та відзначать громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері. Крім того, створять єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформують базу партнерів та громадських діячів.
Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу nikol_osvita@ukr.net