Засідання оргкомітету
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з проведення святкування Хрещення Господня, на якому обговорили питання організації заходів до свята. Всі присутні отримали протокольні доручення для виконання.
Свято відбудеться 19 січня 2022 року у с. Бойове. У програмі: літургія, велике освящення води, хресний хід до водойми, купання в ополонці, будуть підготовлені палатки для перевдягань після купання, чергуватимуть медична служба та рятувальники. Свято продовжиться народними гуляннями, працюватиме торгівля, виступатимуть творчі колективи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/1bf413443d39ecf1f8410b41273340af.jpg)