До уваги молоді!
Реєстрація на участь у програмі навчання "Skills Lab: Local Leaders" для лідерок та лідерів, які прагнуть дізнатися про інструменти впливу щодо прийняття рішень на місцях та отримати практичні навички з розробки власних ініціатив, покликаних змінити громади України на краще.
Місцеві лідерки та лідери - це небайдужа молодь, для якої важливий добробут рідного міста та громади. Це ті - хто прагне до змін і має план, як втілити свої ідеї в життя.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/d4cdff2648bb15a262bc3b1513bc9a81.jpg)