З метою забезпечення реалізації Порядку надання допомоги на здобуття               економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 в Нікольському районному центрі зайнятості створено дві комісії з надання  допомоги  малозабезпеченій сім’ї  для започаткування  власного  бізнесу для розгляду документів малозабезпечених безробітних Нікольської та Кальчицької громади та прийняття відповідних рішень.

Перші засідання комісій з питань вирішення надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої  сім'ї (далі—комісій) відбулись у районному центрі зайнятості у п'ятницю - 14 січня

Головна мета заходу:

- вибори голів комісій, заступника та секретаря;

- розроблення алгоритму подальшої роботи.

На засіданні були присутні всі члени комісій - представники органів місцевого самоврядування, управління соціального захисту Маріупольської РДА, державної податкової служби, голова ради роботодавців, фахівці центру зайнятості.

В результаті роботи обрано голів комісій - представників Нікольської селищної ради та Кальчицької сільської ради, заступників та секретарів - представників центру зайнятості.