20 січня 2022 року перший заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ взяв участь в засіданні колегії Маріупольської райдержадміністрації, в якому взяли участь голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА, представники сільської та селищних рад та начальники відділів, управлінь райдержадміністрації. На засіданні розглянули Програму економічного і соціального розвитку Маріупольського району на 2022 рік, заходи Програми , які спрямовані на забезпечення збалансованого розвитку району, активізацію економічної діяльності, підвищення рівня життя населення, додержання гарантованих державою соціальних та інших стандартів для кожного мешканця району. Другим питанням порядку денного учасники колегії розглянули підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації. За 2021 рік від мешканців району в райдержадміністрації та через органи влади вищого рівня надійшло 315 звернень. Питання, з якими громадяни звертаються найчастіше стосуються: соціального захисту населення, комунального господарства, аграрної політики та земельних відносин.