З метою запобігання гибелі людей під час пожеж на території Нікольської селищної ради, інспекторами Маріупольського районного управління було проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців смт Нікольське, Нікольської селищної ради на тему "Правила пожежної безпеки у побуті". Рятувальники нагадали мешканцям основні заходи безпеки щоб уберегти свою оселю від неприємностей.

Пам'ятайте!

- Палити у ліжку – небезпечно;

- Не залишайте біля працюючих електроприладів легкозаймистих предметів;

- Не залишайте печі, що топляться, без догляду та не доручайте нагляд за ними дітям;

- Не користуйтеся електроприладами з пошкодженою ізоляцією;

- Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності;

- Перед початком ,а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі хоча б один раз на два місяці, щоб не сталось її займання.

Під час проведення агітаційної роботи усім співрозмовникам було розповсюджено листівки превентивного характеру. Якщо Вам знадобилась допомога рятувальників, негайно телефонуйте за номером "101" або повідомляйте за допомогою мобільного додатку                 "101-Донецька область"