Нікольська селищна рада оголошує конкурс для педагогічних працівників Нікольської селищної ради «Кращий вчитель Нікольської громади»

Вимоги до учасників конкурсу «Кращий вчитель Нікольської громади»

До участі у Конкурсі запрошуються учителі закладів загальної середньої освіти, які мають досвід педагогічної роботи не менш як три роки.

Вільне володіння державною мовою.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на участь у конкурсі повинна надати заявку про участь у конкурсі.

Прийом заявок здійснюється  Нікольською селищною радою з  01. 02. 2022 р. по  01. 03. 2022 р. включно до 17.00  за адресою: смт  Нікольське, вул. Свободи, 87, каб. 27., або за електронною адресою відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконавчого комітету Нікольської селищної ради nikol_osvita@ukr.net з позначкою:

Заявка. Кращий вчитель.

Дата початку конкурсу «Кращий вчитель Нікольської громади»

з 1 березня 2022 року

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Гуц Валерія

Тел..097-290-51-38