Відбулась розширена нарада
07 лютого 2022 року селищний голова Василь МІТЬКО провів розширену нараду з керівниками відділів селищної ради, старостами, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками комунальних підприємств Нікольської громади, які доповіли про стан справ з виконання та наповнення бюджету громади, про актуальні питання щодо фінансової дисципліни, виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку, проведення вакцинації населення закладами охорони здоров’я громади, роботи комунальних підприємств з благоустрію територій, нарахування соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі, роботи закладів освіти у період карантину, надання адміністративних послуг та з інших питань.
Також в ході наради обговорено соціально-політичну ситуацію в громаді, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні, питання підготовки засідань виконкому та сесії селищної ради. Присутнім на нараді надані відповідні протокольні доручення.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/d11a48a26d7f2779a8d500fb55c523a9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/98e03a01082d45e345995ae0cfbe1f0c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/2d7c186bd34d734c92b81f413bbc115e.jpg)