Шановні бджолярі  та  сільгоспвиробники!

Запрошуємо  Вас  долучитися  до онлайн наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

Попередження  отруєння  бджіл  є  спільним  завданням  влади,  бджолярів  та  сільгоспвиробників. Лише злагоджена  взаємодія  та  ефективна  комунікація  всіх  учасників  процесу  дозволить  налагодити  в  громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва. На  нараді  йтиметься  про  відповідальність  щодо  дотримання  законодавства  про  застосування  засобів  захисту  рослин;  необхідність завчасного  повідомлення  про  заплановане  застосування засобів  захисту  рослин;  про  основні  причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми встановлення факту отруєння бджіл.

Нарада  відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30

за  допомогою ZOOM-зв’язку та  одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY

Програма заходу:

15:00–15:20 Вітальне слово.

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Іван СЛОБОДЯНИК, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів

15:20–15:50 Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин

Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики

15:50–16:20 Обговорення з учасниками наради

16:20–16:30 Заключне слово

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.