Робота постійних комісій

Сьогодні у селищній раді працювали постійні комісії з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів, розвитку малого і середнього бізнесу селищної ради під головуванням Тетяни МІНАЄВОЇ та з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв'язку, житлово-комунального господарства, будівництва і транспорту під головуванням Володимира КОЛЕСНИКА. На комісіях розглянуті та обговорені питання, які винесені на сесію селищної ради.

Засідання постійної комісії

Сьогодні у селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання земельних ресурсів. Засідання провів голова постійної комісії ГАВРИЛ-ОГЛУ Федір Іванович. Розглянуто 96 питань, які будуть винесені на розгляд сесії селищної ради.

Засідання оргкомітету

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з питань участі представників Нікольської громади у театралізованій ході, виставках, спортивних локаціях на фестивалі грецької культури "Мега Йорти", який відбудеться 25 вересня 2021 року у м.Маріуполь.Члени оргкомітету обговорили проблемні питання , присутнім надані протокольні доручення.

Щотижнева нарада

Сьогодні, 16 серпня 2021 року, під керівництвом селищного голови Василя МІТЬКО проведена щотижнева нарада, на якій були обговорені поточні питання життєдіяльності Нікольської селищної ради:

ВИПРАВЛЕННЯ НЕТОЧНОСТЕЙ В РЕЄСТРІ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Для забезпечення прав громадян на належний соціальний захист в Україні створено та успішно функціонує Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - Реєстр), де накопичуються персональні дані про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи ті інші відомості, необхідні для обчислення та призначення пенсії і соціальних виплат. Створено Реєстр на основі інформаційної бази персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та ведеться Пенсійним фондом згідно з Законом України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». В умовах інтенсивного розвитку інформаційних технологій, ви можете скористатися електронними сервісами, які пропонує Пенсійний фонд України, через вебпортал: отримання довідок з індивідуальними відомостями з Реєстру застрахованих осіб, перегляд та наповнення електронної трудової книжки, дані електронної пенсійної справи та скористатися пенсійним калькулятором тощо. Також Ви можете контролювати власні персональні дані. Якщо під час перегляду інформації в особистому кабінеті вебпорталу ви побачили невідповідності щодо особистих персональних даних (прізвища, імені та по батькові, серії (за наявності) та номера паспорта, дати та місця народження, місця проживання із зазначенням адреси), варто відразу діяти. За наявності електронно-цифрового підпису заповніть анкету на portal.gov.ua , надайте документи, що підтверджують правильність уточнених даних. Після підтвердження відповідності реєстраційних даних та наявних документів зміни до персональної облікової картки будуть внесені у п’ятиденний термін. Своєчасний контроль за особистими даними Реєстру застрахованих осіб – це відсутність зайвих проблем під час призначення (перрахунку) пенсії та інших соціальних виплат.

ПФУ інформує! До уваги працівників та роботодавців!

Працівникові, щодо якого сформований електронний лікарняний, вже не потрібно передавати його роботодавцеві для оплати періоду тимчасової непрацездатності. Достатньо повідомити роботодавця про те, що лікар сформував медвисновок або відкрив електронний лікарняний (можна навіть телефоном). Перевірити інформацію, зазначену в е-лікарняному можна 2 способами: 1) через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України (пункт меню «Мої листки непрацездатності») з таким переліком атрибутів:  номер;  дата відкриття;  дата закриття;  причина непрацездатності; 2) за допомогою запиту на вебпорталі електронних послуг «Дія». Тут можна переглянути дані про медвисновки (номер його запису в Реєстрі, категорію, дату і час формування, період дії тощо).  Користуйтесь сучасними сервісами Пенсійного фонду України та будьте здорові #ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #вебпортал #ПФУ #електроннісервіси #елікарняний

Проєкт "Рука допомоги"

Нікольська селищна рада інформує, що Міністерством соціальної політики України впроваджується державний пілотний проект, який дає шанс громадянам, які втратили роботу кардинально змінити своє життя. Наводимо інформацію стосовно проекту «Рука допомоги». За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Центру зайнятості.

Засідання адміністративної комісії

Сьогодні, 13 серпня 2021 року, відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Сергія ЮЗВІНКЕВИЧА. На комісії розглянуто 6 справ про адміністративні правопорушення ( порушення Правил благоустрою територій населених пунктів Нікольської селищної ради).