4 червня директор ДП «Ілліч-Агро Донбас», депутат районної ради сьомого скликання, Руслан МАЗУРЕНКО вручив чудовий подарунок комунальному підприємству Нікольської селищної ради «Комсервіс» (директор Микола СМІРНОВ), трактор МТЗ-892

Трактор буде використовуватись при проведенні робіт з благоустрою селища, для перевезення сміття та, найважливіше, для розчищення снігу в зимовий період. Необхідне для цього додаткове обладнання вже придбане селищною радою.

На церемонії вручення були присутні голова районної ради Василь МІТЬКО, голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, селищний голова Олег МЕНДРИН. Користуючись нагодою, керівники обговорили перспективи подальшого розвитку комунального підприємства, розширення переліку та якості послуг, які воно надає.