Нікольська селищна рада розділяє занепокоєння членів територіальної громади та вважає справедливими докори на відсутність якісного освітлення населених пунктів, неналежний світловий комфорт у вечірній та нічний час та пов'язані з цим відчуття небезпеки.

На виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку ради на 2019 рік в селищі Нікольське стратували роботи по встановленню сучасних якісних та економних LED-світильників на сонячних панелях TM VARGO 90 Вт, на дистанційному керуванні. Світильник має датчик руху, датчик день/ніч, час зарядки від сонця 6-8 годин, час роботи 15 годин.

Наразі закуплено чотирнадцять світильників на загальну суму 35 000 грн (2500 грн за одиницю).
Зокрема, вже змонтовано 8 світильників по вулиці Свободи; 2
на Молодіжному мікрорайоні, 2 на вулиці Шкільній.

Роботи по модернізації зовнішнього вуличного освітлення виконуються міжгосподарським виробничо-експлуатаційним підприємством "Райсільгоспенерго" (директор В.КОСТЮЧЕНКО).