Нікольське отримало новий сміттєвоз

Дата: 24.07.2019 13:20

Ранок 24 липня у Нікольському розпочався з приємної події. Нікольська селищна рада отримала новий сміттєвоз.

Департаментом екології та природніх ресурсів Донецької обласної державної адміністрації було виділено кошти Нікольській селищній раді на придбання нового сміттєвозу із заднім завантаженням. Через систему ProZorro Кременчуцька компанія «Альфатекс» продала його за 3458,4 тис грн. Машина фірми IVECO з обладнанням для збирання та транспортування відходів, італійської збірки, пресує сміття у співвідношенні 1:6. Машина - із заднім завантаженням, тому розпочне свою роботу, коли будуть встановлені нові контейнери, придбані раніше. Очікується також придбання самоскиду для збору та транспортування побутових та інших відходів.