25 липня 2019 року відбулася тридцять девята cесія Нікольської селищної ради VII скликання.

Депутатами було розглянуто та прийнято рішення по наступних питаннях порядку денного:

1. Про розгляд звернення підприємців до селищного голови та депутатського корпусу про перегляд діючих ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради на 2019 рік за І півріччя.

3. Про хід виконання бюджету Нікольської селищної ради на 2019 рік за І півріччя.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради на 2019 рік.

5. Про внесення змін до бюджету Нікольської селищної ради на 2019 рік.

6. Про внесення змін до рішення Нікольської селищної ради від 20.12.2018 №VII/32-425 «Про заходи по ремонту доріг на 2019 рік».

7. Про розгляд заяв із земельних питань.

Відповідь на звернення підприємців буде надана у форматі відкритого листа на сайті Нікольської селищної ради.