4 грудня 2019 року о 14.00 в сесійному залі Нікольської селищної ради відбудеться сорок друга сесія VII скликання.
Спільне засідання постійних комісій з питань планування та бюджету та з питань соціально-економічного, культурного розвитку, законності та протидії корупції розпочнеться 3 грудня 2019 року о 13.00 годині, постійної комісії з питань регулювання земельних відносин - 4 грудня о 13.30 годині.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ сорок другої сесії Нікольської селищної ради VII скликання 04.12.2019 14.00

1. Про затвердження порядку денного сорок другої сесії Нікольської селищної ради VII скликання.
Доповідач: Мендрин О.Ю. – селищний голова.

2. Про внесення змін до бюджету Нікольської селищної ради на 2019 рік.
Доповідач: Аянот Л.П. – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер.

3. Про внесення змін до рішення Нікольської селищної ради від 20.12.2018 №VII/32-425 «Про заходи по ремонту доріг на 2019 рік».

4. Про стан та якість надання комунальних послуг населенню комунальними підприємствами «Володарськ-водомережа» та «Комсервіс».
Доповідачі: Гладкий Ю.В. – директор КП «Володарськ-водомережа»
Смирнов М.Є. – директор КП «Комсервіс».

5. Про передачу основних засобів (сміттєвих контейнерів) комунальному підприємству «Комсервіс».

6. Про План діяльності Нікольської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
Доповідач: Молонова О.В. – секретар ради.

7. Про внесення змін до складу виконавчого комітету.
Доповідач: Мендрин О.Ю. – селищний голова.

8. Про розгляд заяв з земельних питань.
Доповідач: Пугач В.В. – спеціаліст-землевпорядник І категорії.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період 31.10.2019 – 04.12.2019.
Доповідач: Молонова О.В. – секретар ради