Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови від 03.12.2019116р «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад селищ та сіл» Нікольська селищна рада ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Нікольської селищної ради.

Особи, відповідальні за проведення громадського обговорення – Молонова О.В., Костюченко Т.М., Покотілова О.В.

До складу об’єднаної територіальної громади пропонується включення громад:

сіл Бойове, Суженка, Малинівка, Панівка та  Новогригорівка Боївської сільської ради,

сіл Зоря, Водяне, Гранітне,   Приовражне Зорянської сільської ради

сіл  Зелений Яр, Веселе,   Лугове,   Садове,   Федорівка Зеленоярської сільської ради

сіл  Кальчик, Кирилівка  Кірове Кальчицької сільської ради

сіл  Касянівка, Македонівка, Ключове, Кременівка, Херсонес та селища Асланове  Касянівської сільської ради,

сіл Малоянисоль, Труженка та Катеринівка Малоянисольської сільської ради,

сіл Новокраснівка, Кальчинівка, Назарівка, Українка  Новокраснівської сільської ради

сіл Республіка, Сергіївка, Ксенівка та Новороманівка Республіканської сільської ради,

села Темрюк Темрюцької сільської ради

сіл Тополине, Криничне, Шевченко, Первомайське та Перемога Тополинської сільської ради,

села Новоянисоль, селища Лісне та селища міського типу Нікольське Нікольської селищної ради

в територіальну громаду з центром у селищі Нікольське. Назва об’єднаної територіальної громади – Нікольська.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі до початку проведення громадських слухань за адресою 87000, смт Нікольське, вул. Пушкіна, 94,  на електронну пошту volodselrada@ukr.net або факсом за номером 2-13-34 із зазначенням прізвища, ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає; для юридичних осіб - із зазначенням найменування та місцезнаходження.

Пропозиції (зауваження) реєструються, розглядаються та узагальнюються організатором громадського обговорення. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться  24 грудня 2019 року в сесійному залі Нікольської селищної ради   о 10.00.

На громадські слухання запрошуються депутати районної та селищної рад, голова Нікольської районної ради, члени виконавчого комітету Нікольської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі Нікольської селищної ради.

Консультації з даного питання можна отримати за телефонами (06246)2-13-34, (06246)2-09-16.

О.Мендрин