06 лютого 2020 року відбулася сорок четверта сесія Нікольської селищної ради, яку провів селищний голова О. МЕНДРИН.

Депутатами розглянуто та прийнято рішення по наступним питанням порядку денного, які стосуються важливих аспектів життєдіяльності територіальної громади:

1. Про затвердження порядку денного сорок четвертої сесії Нікольської селищної ради VII скликання.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради за 2019 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Нікольської селищної ради за 2019 рік.

4. Про внесення змін до бюджету Нікольської селищної ради на 2020 рік.

5. Про організацію пільгових перевезень на території Нікольської селищної ради у 2020 році.

6. Про встановлення вартості харчування у 2020 році для учнів 1-4 класів (непільгової категорії).

7. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Реконструкція системи водопостачання смт. Нікольське Нікольського району Донецької області».

8. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації (позитивний) по робочому проекту «Реконструкція системи водопостачання смт. Нікольське Нікольського району Донецької області».

9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Реконструкція системи водопостачання смт. Нікольське Нікольського району Донецької області. Коригування».

10. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації (позитивний) по робочому проекту «Реконструкція системи водопостачання смт. Нікольське Нікольського району Донецької області. Коригування».

11. Про орієнтовні строки проведення депутатами Нікольської селищної ради VII скликання звітів перед виборцями за 2019 рік.

12. Про розгляд заяв з земельних питань.

13. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в період між сесіями 24.12.2019 – 06.02.2020.
та інші питання.

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь заступник голови Нікольської районної ради І.ПЛАВСЬКА та заступник голови Нікольської райдержадміністрації Н.КУНАК.