26 березня 2020 року відбулася позачергова сорок п'ята сесія Нікольської селищної ради VII скликання.

До порядку денного селищним головою О.МЕНДРИНИМ включено питання внесення змін до бюджету Нікольської селищної ради на 2020 рік.

Депутатами погоджено виділення коштів на загальну суму 42 тис.500 грн. на придбання:
(відповідно до листа КНП "Нікольський ЦПМСД")

- швидких тестів для виявлення коронавірусу у кількості 55 штук;
- 10 штук комплектів захисних протичумних;
- 2 штук пірометрів (приладів для безконтактного вимірювання температури);
- газу у кількості 200 л для обслуговування медичних викликів
(відповідно до листа КНП "ЦРЛ Нікольського району");
- швидких тестів для виявлення коронавірусу.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215, рекомендацій п.5.2 Протоколу №8 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 про скасування або максимальне переведення в режим телефонних або відео-конференцій усіх нарадчих заходів та засідань, враховуючи віднесення юридичного факту введення карантину та надзвичайної ситуації до форс-мажорних обставин позачергова сорок п'ята сесія відбулася у телефонному режимі.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!