14 вересня 2020 року виповнюється 189 років заснування селища Нікольське та 77 років з часу його визволення.

З нагоди свята 14 вересня о 10.00 біля Меморіалу Слави в Центральному парку смт Нікольське відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів.

В цей час до вашої уваги будуть представлені

???? виставка-пам'ять до Дня визволення селища "Хай живі пам'ятають"

???? виставка малюнків "Моє селище очима дітей"

???? книжкова виставка "Про рідний край у книги запитай"

???? фотовиставка "Минуле та сучасне Нікольське"

???? виставка малюнків та дитячих виробів "Чарівна осінь у моєму селищі".

14 вересня відбудеться нагородження переможців конкурсу на кращий об'єкт благоустрою на приз ім.Кумуржи Х.В. Нагородження та вручення подарункових сертифікатів відбуватимуться безпосередньо за місцем проживання переможців.

Сьогодні завершується цикл тематичних квестів, що проводились районним краєзнавчим музеєм з нагоди Дня заснування та визволення селища історичними місцями смт Нікольське для дітей шкільного віку.

12 вересня на районному стадіоні відбудуться традиційні спортивні змагання з волейболу.

На жаль, реалії нашого часу такі, що пандемія не подолана і вона впливає на всі сфери нашого життя. Темпи розповсюдження COVID-19 помітно зростають, а разом з ними - і ймовірність захворіти для кожного з нас.

В зв'язку з цим низка традиційних та улюблених нікольцями заходів цьогоріч не відбудеться.

Сподіваємось, що громада з розумінням віднесеться до нового формату святкування Дня селища, адже єдиним надійним захистом від коронавірусної хвороби є дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій, уникання масових скупчень людей.

Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!