Рівень цивілізованості суспільства визначає відношення до самого незахищеного члена цього суспільства. Керівництво Нікольської селищної ради завжди з особливою повагою та турботою відноситься до людей  старшого покоління, особливо до тих, хто віддав багато років свого життя,  працюючи на користь рідної громади, країни.

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня Нікольська селищна рада разом з командою Маріупольської Асоціації Жінок «Берегиня» зробили для двадцяти пані, що втратили своїх чоловіків під час Другої світової війни, весняні привітання та солодкі подарунки. Для людини, особливо літньої людини, дуже важливо знати, що про неї пам’ятають і турбуються, що її посмішка дуже  важлива.

Велике спасибі всім за спільну працю та позитивні емоції.