20 лютого у приміщенні Нікольської селищної ради відбулася зустріч з представниками громад Приазов`я. На зустрічі обговорювалося найважливіше питання для нашого регіону - недопущення розробки та видобутку родовища цирконію та рідкоземельних руд на території Нікольської селищної ради.

На початку обговорення голова Нікольської селищної ради Василь МІТЬКО ознайомив присутніх з Наказом Держслужби геології та надр України №167 від 18.02.2021 р. про зняття лоту з продажу спеціального дозволу на користування надрами Азовської ділянки з Азовським рудопроявом.

Під час обговорення громадою був складений план подальших дій, а саме:

• Створити громадську організацію, яка відстоюватиме інтереси громади у даному питанні.
  • Обрати головою громадської організації Віталія Миколайовича ГРУШЕВОГО.
  • Доручити голові громадської організації провести громадські слухання у кожному населеному пункті регіону.

Окремі слова подяки голова Нікольської селищної ради виразив мешканцям Нікольської громади та всього Маріупольського району за активну громадську позицію та підтримку у даному питанні.

Також висловлюємо персональну подяку голові Донецької обласної державної адміністрації Павлу КИРИЛЕНКО за небайдужість до гострої проблеми громади та особисту ключову участь у вирішенні цього питання.