20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 10:00

Щороку 20 лютого Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який було затверджено Указом Президента від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цей день увічнив людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян. Завдяки ним змінено хід історії нашої держави. Ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Закликаємо співвітчизників та всіх небайдужих згадати у цей день Героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність та процвітання нашої Батьківщини. Героям слава!