16 березня 2021 року під головуванням селищного голови Василя МИТЬКА відбулась нарада з керівниками комунальних закладів культури і спорту та структурних підрозділів закладів культури.

На заході були присутні:

МАРТИЩЕНКО Т. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради,

МАРКОВ П. - начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді,

ЗУБКО С. - начальник відділу бухгалтерського обліку,

ПОКЛОНСЬКА О. - начальник фінансового відділу,

СЕРГІЄНКО Е. - керівник комунальної установи Централізована бухгалтерія Нікольської селищної ради,

Інші - керівники  комунальних закладів культури і спорту, керівники сільських клубних закладів, керівник КУ Централізована бухгалтерія (обслуговує заклади культури), спеціалісти відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді.

Під час наради були розглянуті питання:

• Діяльність комунальних закладів культури і спорту  після створення  Нікольської селищної ради.
  • Організація та здійснення бухгалтерського обліку та фінансова діяльність закладів культури та спорту Нікольської селищної ради.
  • Виконавча дисципліна та своєчасне надання звітності та контрольних інформацій.
  • Особливості документообігу  та листування комунальних закладів селищної ради та її виконавчих органів. Забезпечення функціонування української мови як державної  в комунальних закладах культури і спорту,
  • Проведення  районних масових заходів, включених до Іміджевої програми Нікольської селищної ради на 2021 рік,
  • Про Цільову програму розвитку фізичної культури та спорту,
  • Інше.