16 березня  у 10.00 відбулася робоча нарада селищного голови Василя Мітька за участю начальника відділення № 1 Марупольського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області Валентина Азамата, начальника 100 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Донецькій області Сергія Пандазі, заступника військового комісара Кальміусько-Нікольського об´єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Худякова та представниками формувань Збройних Сил України, які розташовані на території Нікольської селищної ради. Обговорювались питання щодо налагодження взаємодії, наведення чистоти та порядку на прилеглій території, привдення у належний стан пам´ятників та братських могил загиблих воїнів часів другої світової війни.