1 квітня о 12.00. у малій залі Нікольської селищної ради відбулась нарада щодо організації і проведення  5 червня 2021 року обласного фестивалю реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи». В роботі наради взяли участь :

ТОЧЕНА В. В.- начальник управління культури і туризму Донецької ОДА, . ПЕВНА А. В. – перший заступник начальника управління культури і туризму Донецької ОДА, режисер цього заходу та спеціалісти управління.

Від Нікольської селищної  ради : МІТЬКО В. М.- Нікольський селищний голова, ЮЗВІНКЕВИЧ С. В. -перший заступник селищного голови, МАРТИЩЕНКО Т.С. - заступник  селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів селищної ради,  Плавська І.М.-керуючий справами селищної ради,  МАРКОВ П. В. -  начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконавчого комітету  селищної ради.

Також  були присутні керівники комунальних закладів культури, заповідника «Кам’яні Могили», ДПРЧ-100, Нікольського РЕМу та інших організацій ради, які відповідають за благоустрій населених пунктів.

На Нікольську селищну раду  були покладені такі завдання :

• Організація підвезення глядачів до місця проведення фестивалю;
  • Організація  виїзної торгівлі;
  • Організація  роботи локації «Козацька хата» від Нікольської селищної ради;
  • Організація діяльності майстер-класів для глядачів;
  • Підготовка місця проведення заходу, встановлення вказівників;
  • Підготовка  сувенірів для відвідувачів заходу.

Зі свого боку, керівники  управління культури і туризму ОДА розповіли про творчу концепцію  фестивалю і організаційно-практичні заходи, яки вони запланували до виконання.