31 березня у Нікольському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар для роботодавців під гаслом «Консультант роботодавця – ваш помічник на ринку праці!», у форматі  ZOOM-конференції.

Начальник відділу взаємодії  з роботодавцями Олена Пудак ознайомила учасників із формами звітності, які передбачені Законом України «Про зайнятість населення», та про останні зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян.

Під час семінару було роз’яснено порядок заповнювання та терміни подання звідності. Також, їх ознайомили з ринком праці громади та видами  послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

Захід пройшов у формі активного діалогу, по завершенні були визначені основні напрямки співпраці щодо сприяння зайнятості населення.

У семінарі взяли участь 6 представників роботодавців.