05 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед жителів Нікольської селищної ради.

На території Нікольської селищної ради протягом березня-квітня 2021 року відбувся значний зріст випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19. У березні 2021 року виявлено 92 нових випадки захворювання, а за 5 днів квітня таких випадків вже 32. Серед виявлених хворих є співробітники  навчальних закладів, тому було прийнято рішення призупинити виховний процес у КЗ ясла-садок №1 «Сонечко» з 05 квітня 2021 року у зв’язку з виявленими випадками захворювання та застосувати дистанційну форму навчання для 3 – 11 класів Нікольської гімназії «Софія» з загальноосвітньою школою 1 ступеню № 2 Нікольської селищної ради, до стабілізації епідситуації.