Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 14.04.2021 13:24

14 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед жителів Нікольської селищної ради.

На території Нікольської селищної ради протягом квітня 2021 року відбувся значний зріст випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19. Серед виявлених хворих є співробітники та учні навчальних закладів, тому членами комісії було прийнято рішення перейти на дистанційну форму навчання у школах  до стабілізації епідситуації.