Служба зайнятості впроваджує технології дуальної системи навчання і готова на діалог з роботодавцями будь-якої форми власності .

У березні цього року направлено на навчання за цією формою безробітну, що перебуває на обліку у Нікольському центрі зайнятості. Професія за якою проходить навчання жінка- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Дуальна форма навчання - це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання у закладі освіти з навчанням на робочих місцях.

Виробниче навчання та виробнича практика здійснюється в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу роботодавця, що надає можливість одночасно з навчанням у закладі освіти опановувати обрану професію чи компетенцію безпосередньо на виробництві.

Основним завданням дуальної форми освіти є забезпечення відповідності якості професійної освіти вимогам ринку праці з урахуванням поточних і перспективних потреб роботодавця.

Найважливіше в дуальній освіті – це зміна ролі роботодавця в освітньому процесі.

Дуальна форма навчання для роботодавців - це можливість:

• підготовки кадрів під своє виробництво,

• економія часу та коштів на пошук робітників, їх перенавчання та адаптацію до умов конкретного підприємства.

Роботодавець бере участь:

• у відборі претендентів на навчання;

• у розробленні та затвердженні навчальних планів та програм;

• впливає на процес навчання;

• оцінює разом із закладом освіти результати навчання.

11 сучасних закладів освіти державної служби зайнятості,  готові співпрацювати з роботодавцем будь-якої форми власності як для професійної перепідготовки претендентів на вакансію, так і для здобуття ними необхідних компетенцій.

Фахівці Нікольського районного центру зайнятості готові до співпраці!

Фото без опису