Фото без опису  20 квітня відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо погіршення епідситуації на коронавірусну хворобу СОVІD-19 на території Нікольської селищної ради.

Членами комісії було прийнято рішення продовжити дію на території Нікольської селищної ради адаптивного карантину з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки, запровадити посилений контроль за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, а саме: заборонити з 00-01 год. 21 квітня 2021 року  роботу суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос до покращення епідеміологічної ситуації, заборонити роботу магазинів та інших закладів торгівлі які не підпадають під дію п.3 даного протоколу після 21-00 та до 06-30, починаючи з 21 квітня 2021 року, максимально обмежити особистий прийом громадян в закладах, установах та організаціях незалежно від форм власності, з ретельним дотримання дистанції між відвідувачами не менш ніж 1,5 м.,  призупинити виховний процес у КЗ «Зеленоярський дитячий садок «Ромашка» Нікольської селищної ради Донецької області з 21 квітня 2021 року у зв’язку з виявленими випадками захворювання на COVID-19,  до стабілізації епідеміологічної ситуації.