Відкриваємо велосезон!

Дата: 07.05.2021 16:34

Сьогодні Нікольська селишна рада взяла участь в обласному фізкультурно-оздоровчому заході «VeloChallenge». Нашою поїздкою ми приєднуємося до кола Донеччини та зможемо об’їхати нашу область на велосипедах.

До велопробігу приєдналися працівників відділів та управлінь Нікольської селищної ради та комунальних закладів, а саме КЗ Нікольський ясла-садок №3 «Ромашка», КЗ Нікольський ясла-садок №1 «Сонечно», КЗ «Нікольська ЗОШ I-III ступенів» опорна школа, УСЗН, Нікольська мистецька школа, ДЮСШ.

Окрема вдячність т.в.о. заступника начальника відділення поліції з превентивної діяльності відділення поліції №1 ГУНП в Донецькій області Маріупольського РУП Олександру КОРЯК та співробітникам за супровід та безпечний рух учасників велопробігу.

Разом ми сила!