Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31.03.2020 р. №552-ІХ

Дата: 03.06.2021 14:10

У звязку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31.03.2020 р. №552-ІХ, який набирає чинності з 1 липня 2021 року та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 р. №1423-ІХ надаємо алгоритм викупу земельних ділянок у власність Громадянами України, яким належить право постійного користування, право довічного успадкованого володіння земельними ділянками державної і комунальної власності, призначеними для ведення селянського (фермерського) господарства, а також орендарями земельних ділянок, які набули право оренди шляхом переоформлення права постійного користування щодо зазначених земельних ділянок до 2021 року та громадянами України – спадкоємцями громадян, яким належало право постійного користування, право довічного успадкованого володіння земельними ділянками державної і комунальної власності, призначеними для ведення селянського (фермерського) господарства (крім випадків коли такі земельні ділянки були передані у власність чи користування фізичним або юридичним особам).