09 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання виконавчого комітету селищної ради з порядком денним:

1. Про впорядкування нумерації будинків та споруд.

Доповідач: КЛИМЕНКО Т.В. - головний спеціаліст відділу ЖКГ та благоустрою територій.

2. Про видалення зелених насаджень.

3. Про видачу дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Нікольської селищної ради від 14.08.2019 №42 «Про видачу дозволу на розміщення зовнішньої реклами».

5. Про покладення обов’язків з видачі довідок та затвердження Порядку видачі довідок відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Нікольської селищної ради.

.

Доповідач: ПЛАВСЬКА І.М.– керуючий справами виконавчого комітету селищної ради.

6. Про створення Нікольської селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Доповідач: КЛИМЕНКО О.М. - провідний спеціаліст відділу ЖКГ та благоустрою територій виконавчого комітету селищної ради.

7. Про затвердження Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг для надання висновку за результатами інспекційного відвідування служби у справах дітей щодо захисту прав дітей Нікольської селищної ради.

Доповідач: ЧЕМОВА Т.К. – начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради.

8. Про затвердження Порядку використання коштів місцевого та коштів субвенції з обласного бюджетів у 2021 році на відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми в Нікольській селищній раді Донецької області.

Доповідач: БЕЛІНСЬКА Т.В. – начальник соціального відділу виконавчого комітету селищної ради.

9. Про взяття на квартирний облік .

10-12.Про зняття з квартирного обліку.

Доповідач: ПАНІОТОВА О.О. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету селищної ради.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03 лютого 2021 року № 20 «Про утворення житлової комісії та затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Нікольської селищної ради» зі змінами.

14. Про затвердження Інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг для надання адміністративних послуг в сфері земельних питань відділом земельних ресурсів та розвитку сільських територій Нікольської селищної ради.

Доповідач: ЛЕЖАЙСЬКА Н.А. - начальником відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій Нікольської селищної ради.

15. Про визначення та затвердження збитків завданих вилученням полезахисних насаджень при будівельних роботах під час спорудження об’єктів вітроелектростанції ТОВ “ВІНД ФАРМ”

16. Про програму протидії терористичним загрозам, захисту критичної інфраструктури та боротьби з організованою злочинністю на 2021 рік.

Доповідач: ЮЗВІНКЕВИЧ С.В. перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

17-18. Про надання малолітній дитині статусу дитини-сироти.

На засіданні були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів селищної ради. Всі питання були розглянуті, прийняті відповідні рішення.