Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства.

Тому для покращення ситуації  директорка  Нікольського районного центру зайнятості Ірина Галла та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак провели низку робочих зустрічей з роботодавцями громади:   КЗ "НІКОЛЬСЬКА ЦБС, БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ, ФОП ЖУРАВЛЬОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА.

Роботодавці були поінформовані про новітні послуги служби зайнятості: електронний кабінет роботодавця (ЕКР), запис відео вакансій, перегляд відео резюме, організація онлайн-співбесід та проведення міні-ярмарків вакансій.

Результатом зустрічі стала домовленість про співпрацю з метою посилення контролю за дотриманням чинного законодавства про працю у сфері зайнятості.

Зустрiчi такого формату дають можливість знизити рівень безробіття у нашому регіоні, та налагодити взаємовигідні відносини з роботодавцями.