Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення обласного історики - культурного фестивалю реконструкції «Дике поле. Шлях до Європи», який пройде на території Нікольської селищної ради 17 липня 2021 року на березі штучного водосховища, поблизу села Назарівка, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам'яні Могили». До наради в онлайн режимі долучилась Аліна ПЕВНА - заступник начальника управління культури та туризму Донецької ОДА. У засіданні взяли участь заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ, старости, керівники відділень поліції, ДСНС, закладів охорони здоров'я та установ, які задіяні в проведенні заходу, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На нараді розглядали такі організаційні питання:

-організація підвезення гостей та учасників фестиваля;

-визначення відповідальних за зустріч делегацій,зустріч почесних гостей;

-організація локацій під час проведення заходу та інші організаційні питання.

У фестивалі очікується участь 23 делегацій як з Донецької області, так і з інших областей України.