На виконання Програми оздоровлення дітей Нікольської селищної ради, за кошти обласної субвенції 12.07.2021 до оздоровчого закладу «Перлина Донеччини» направлено 10 дітей із багатодітних сімей.

Селищна рада зі свого боку надала підтримку батькам в організації підвозу на відпочинок. Діти разом з батьками та у супроводі спеціалістів соціального відділу на комфортабельному автобусі поїхали на відпочинок.

Мета нашої «Програми оздоровлення»: оздоровлення забезпечення соціального захисту дитинства ? реалізація прав на оздоровлення, відпочинок та реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Бажаємо дітям відпочити у Святогірську, отримати заряд енергії, бадьорості, багато позитивних емоцій та оздоровитись.Фото без описуФото без описуФото без опису