Селищний голова Василь МІТЬКО разом з головою Маріупольської районної ради Степаном МАХСМА відвідали ТОВ "Нова Нива". ТОВ «Нова Нива є бюджетоутворюючим підприємством Нікольської селищної ради. Директор ТОВ "Нова Нива" Тетяна МІНАЄВА ознайомила з роботою підприємства, основними напрямками діяльності якого є рослинництво, тваринництво, виробництво молока. Господарство має стадо молочної ВРХ. Порода – українська червона молочна. Система утримання – безприв’язна. Доїння корів здійснюється на роботизованій фермі шведського виробництва «De Laval», внаслідок чого збільшується виробництва молока, проведена модернізація виробництва згідно з євро стандартами. Підприємство повністю забезпечено сучасною технікою та обладнанням необхідними для обробки орендуємої землі та утримання стада ВРХ.

Одним із важливих напрямків роботи є розвиток сільської громади, ТОВ «Нова Нива» (до цього колгосп, КСП) побудувало понад 60 житлових будинків. Коштом підприємства проведено газифікацію села Новокраснівка, зроблено капітальний ремонт дитячого садка и школи, сільського клубу, збудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Підприємство постійно надає матеріальну допомогу пенсіонерам, колишнім працівникам підприємства.

Розвиток аграрного сектору - основа стабільності громад Маріупольського району!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису