Як громаді стати цифровою. Новий освітній курс на Дія.Цифрова освіта.

Для чого здійснювати цифрову трансформацію громади?

Як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді?

Навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них?

Які виклики несе цифровізація, як із ними боротись та отримати покрові інструкції з впровадження якісних змін?

Курс призначений для держслужбовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Після навчання кожен отримає сертифікат із кредитом обсягом 0,2 ЄКТС.

Курс розроблений Мінцифрою та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE.

Участь у презентації курсу візьмуть:

Валерія Іонан — заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

Брайан Кемпл — керівник Програми USAID DOBRE

Олександр Дудченко — заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Євген Клопотенко — український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий, засновник соціального проєкту CultFood

Віктор Гурський — співзасновник та виконавчий директор SocialBoost

Коли: Четвер, 1 липня 2021, 10:00