Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з керівниками закладів середньої освіти Нікольської громади. На нараді обговорені питання вакцинації освітян. Докладно з цього питання доповіла Олена ЧЕРНИЦЯ - директор КНП "ЦПМСД Нікольської селищної ради".

Другим було обговорено питання організації харчування школярів з 01.09.2021 року за новим 4 тижневим меню. Меню підготовлене робочою групою на чолі із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком та командою проєкту CultFood спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України, Міносвіти, Мінекономіки, ДПСС, Антимонопольного комітету та зовнішніми експертами.

Зміни меню пов’язані з тим, що в Україні з 1 січня почали діяти нові санітарні правила і норми. У нових нормах збільшили кількість молока та кисломолочних продуктів, м'яса, риби, бобових та круп. Меню містить 160 страв, які будуть використовувати залежно від кратності харчування для кожного окремого закладу освіти. Раціон учнів стане більш збалансованим і різноманітним.

Після обговорень було вирішено доопрацювати меню та прорахувати вартість харчування на 1 дитину в день.