Вручення медалей на честь 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 25.08.2021 16:31

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО вручив пам'ятні медалі на честь 30-ї річниці Незалежності України за значні особисті заслуги у розбудову Нікольської територіальної громади, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадську діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу АЛІПІ Анатолію Миколайовичу - голові колгоспу ім.Фрунзе, начальнику агроцеху №20 ВАТ "ММК ім.Ілліча" (1982-2011 роки), заслуженому працівнику сільського господарства України, КУДРЯВЦЕВУ Вадиму Віталійовичу - директору ТОВ "Малиновка", МІНАЄВУ Леоніду Миколайовичу - директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Нова Нива», (1983-2011 роки), заслуженому працівнику сільського господарства України, почесному громадянину Володарського району Донецької області.