24 та 25 серпня 2021 року Донецьку область відвідує делегація депутатів Європейського парламенту. В рамках візиту з метою налагодження зв’язків між головами територіальних громад Сходу України з європейськими партнерами та з метою обміну думками 25 серпня 2021 року у місті Маріуполі відбувся круглий стіл щодо особливостей процесу реформування місцевого самоврядування на Сході

Україні, в якому взяв участь селищний голова Василь МІТЬКО.

Метою діяльності Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» є підвищення спроможності місцевого самоврядування в Україні та сприяння налагодженню зв’язків між територіальними громадами і іноземними партнерами.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

«U-LEAD з Європою» сприяє створенню в Україні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян. Програма посилює спроможність громад виконувати нові завдання та сприяє залученню громадян та приватного сектору до місцевих справ.