«Ти у мене єдина» - під цим гаслом у Нікольській громаді відбулась культурно- мистецька акція з нагоди 30-річчя Незалежності України на площі біля Нікольського СБК. Захід розпочався святковим флешмобом. Жителів громади зі святом привітали селищний голова Василь МІТЬКО, голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА та заступник голови Маріупольської районної ради Вадим ПІКУЗ.

“Народ України святкує 30 річницю, відколи здійснилась споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій,прекрасній, чарівній українській землі. Від щирого серця зичимо вам добра, миру, щедрої долі і наснаги у справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної, процвітаючої та незалежної України” - наголосив у своїй промові Василь МІТЬКО.

Після привітань настала урочиста мить нагородження пам’ятними медалями на честь 30-річчя Незалежності України. За значні особисті заслуги у розбудову Нікольської громади, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадську діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу медалями нагородили Аліпу Анатолія Миколайовича, Дудника Павла Борисовича, Єрохіну Олену Володимирівну, Каіру Миколу Івановича, Кудрявцева Вадима Віталійовича,Мазуренка Руслана Леонідовича, Мінаєва Леоніда Миколайовича, Мінаєву Тетяну Леонідівну,Мирошниченка Євгенія Сергійовича, Папуш Ларису Георгіївну, Смірнова Олександра Олександровича, Тернавського Юрія Івановича, Трояна Петра Павловича, Федоровського Станіслава Карповича, Юзвінкевича Вілія Семеновича.

Грамотами селищної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у економічний та соціальний розвиток Нікольської громади нагородили кращих працівників у різних галузях.

Після урочистостей розпочався концерт аматорських колективів клубних закладів Нікольської селищної ради та концерт cover band MARTIN м.Маріуполя. На площі селища гостей та мешканців зустрічали виставки рушників, виставка вишитих картин від народної студії-клубу «Рукодільниця» Нікольського СБК, виставка – ярмарок сувенирів від майстрів селищної ради, майстер - класи для дорослих та дітей.

Кульмінацією свята став святковий феєрверк та дискотека з діджеєм м.Маріуполя. Програма свята була цікавою та різноманітною, присутні отримали яскраві емоції.