Спортивно - масові заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2021 12:44

Спортивно - масові заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України відбулись сьогодні у Нікольскій громаді. На стадіоні "Колос" зібрались учасники змагань та поціновувачі спорту.

Змагання проходили з 3 видів спорту - турнір з футболу серед ветеранів , турнір з пляжного волейболу для чоловіків та жінок, турнір з волейболу для чоловіків та жінок.

У змаганнях з футболу взяли участь 2 команди: "Ветеран-1" Кальчицької громади та "Ветеран- 2" Нікольської громади. З рахунком 5:2 перемогла команда "Ветеран -1".

У турнірі з волейболу взяли участь 3 команди : команда Нікольської громади, команда с.Малоянисоль та команда Збройних Сил України "Гіацинт". У фінал вийшли команди смт Нікольске та с.Малоянисоль. Перемогла у запеклій та видовищній боротьбі за кубок та зайняла І місце команда Нікольської громади з рахунком 2:1.

Також пройшли змагання дівчат з пляжного волейболу, в яких взяли участь 3 команди: Нікольське -1 (Товарницька К. та Перелига О.), Нікольське -2 (Арсенюк Т, Мокіна к.) та команда "Малоянисоль" (Дайреджи К., Стрегло М). Перемогла команда "Нікольське - 2" у складі Арсенюк Тетяни та Мокіної Катерини.

Всі учасники турнірних змагань нагороджені кубками, грамотами та солодкими призами, які вручили селищний голова Василь МІТЬКО та заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.