Сьогодні на стадіоні "Колос" в смт Нікольське відбувся юнацький турнір з міні - футболу пам'яті Олександра ЦЕРАХТО . У турнірі взяли участь учнівські команди Нікольської ЗОШ №1, Республіканської ЗОШ , Нікольської гімназії "Софія", Новокраснівської ЗОШ, Темрюцької ЗОШ.

Змагання пройшли дуже емоційно, у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м`ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

В традиційному турнірі з футболу перемогу отримала команда Темрюцької ЗОШ "Скіф", ІІ місце -команда Нікольської ЗОШ №1, ІІІ місце - команда "Республіка" Республіканської ЗОШ. У номінації "за волю до перемоги" грамотою нагороджена команда гімназії "Софія".

Церемонію нагородження за участь в турнірі провели селищний голова Василь МІТЬКО та заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.