Сьогодні на засіданні виконавчого комітету, яке провів селищний голова Василь МІТЬКО, були розглянуті 4 питання.

З питання "Про схвалення прогнозу бюджету Нікольської територіальної селищної ради на 2022-2024 роки" докладно доповіла Оксана ПОКЛОНСЬКА - начальник фінансового відділу селищної ради. Прогноз бюджету на 2022-2024 роки зорієнтований на формування сприятливого економічного середовища, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи громади, стимулювання інноваціно-економічної складової економіки громади, встановлення зв'язку між соціально-економічними цілями регіону і можливостями бюджету, забезпечення виконання гарантованих державою соціальних зобов'язань

Це питання є дуже важливим, необхідно докласти всі зусилля для своєчасного та якісного процесу формування прогнозу селищного бюджету на середньостроковий період, встановити взаємозв'язок між стратегічними цілями та можливостями бюджету громади, зміцнення фінансової спроможності бюджету, поліпшення адміністрування місцевих податків та зборів для забезпечення позитивної динаміки їх надходжень, підвищення ефективності та прозорості використання бюджетних ресурсів.

Для забезпечення подальшого сталого розвитку громади треба активізувати роботу з наповнення бюджету громади - забезпечувати сплату земельного податку, податку на нерухомість, акцизного податку, легалізувати робочі місця - наголосив Василь МІТЬКО.

З питань про влаштування неповнолітнього на цілодобове перебування до школи - інтернату, про надання дозволу на укладення договору дарування квартири на ім'я малолітніх дітей та про надання дозволу на продаж автомобіля, спадщина якого належить неповнолітній дитині доповіла Тетяна ЧЕМОВА - начальник служби у справах дітей селищної ради.

Всі рішення прийняті одноголосно.