Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з підготовки проведення культурно-масових заходів згідно плану роботи виконкому селищної ради: 18 вересня 2021 року - День селища Нікольське, 25 вересня 2021 року - фестиваль грецької культури "Мега Йорти" у м.Маріуполь, 8 вересня 2021 року - патріотично - виховна акція "Безименна висота" на Серединівці (за участю учнів навчальних закладів громади, військовослужбовців). Разом з керівниками комунальних установ, відділів селищної ради, представниками Нікольського товариства греків обговорили питання щодо організації участі делегації Нікольської громади у фестивалі "Мега Йорти", які потребують вирішення. Всім присутнім надані відповідні протокольні доручення.